Мед Атлант

Впродовж літа прикордонники посилено працюватимуть у туристичних районах Франківщини

З початку літа прикордонники Чернівецької області посилюють заходи з охорони кордону, зокрема на гірських ділянках та у популярних туристичних районах Чернівецької та Івано-Франківської області.

Пише Місто, з посиланням на Медіа агентству АСС. Про це розповів Костянтин Ліснік, пресофіцер Чернівецького прикордонного загону.

Це пов’язано з тим, що чимало правопорушників маскуються під туристів. Під наміром відвідати Говерлу чи інші туристичні місця, далі намагаються незаконно перетнути кордон. Зокрема, ділянка кордону, за яку відповідають прикордонники Чернівецького загону у Івано-Франківській області неподалік має три залізничні станції. Це Ворохта, Татарів і Вороненка, де раніше ніколи людям не зустрічалися прикордонники. Але сьогодні туди щоденно прибуває чимало пасажирських потягів з різних регіонів України. Тому ми посилено контролюємо ці ділянки. Для багатьох туристів поява прикордонників на цих станціях стала певною новиною. Люди не зовсім адекватно сприймають появу прикордонників та їхню роботу.

Так, прикордонники перевіряють документи й транспорт громадян, підстави перебування людини у прикордонних районах, а у разі відсутності документів прикордонники можуть звернутися до відповідних реєстрів.

Наша основна мета – це виявити порушників кордону. Для людей, які не мають проблем з законом, ця перевірка триватиме одну хвилину – підсумував Костянтин Ліснік.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...