Мед Атлант

«Кохання до смерті» й «Піхота»: Саша Чемеров сьогодні заспіває найкращі хіти у палаці Потоцьких

Сьогодні29 червня, о 19.00 просто неба у парку палацу Потоцьких пройде великий сольний концерт Саші Чемерова в ІваноФранківську.

Відомий український рокмузикант, геніальний продюсер та поет, композитор, один із засновників та музичний продюсер «Культурного Десанту», екслідер і засновник рокгурту «Димна суміш», чинний фронтмен каліфорнійського гурту The Gitas влаштує справжній драйв і запалить франківців добірним роком, романтичним гранжем і музичними шедеврами, у яких кожний впізнає себе.

Музика війни, музика Перемоги, змішані відчуття, флешбеки пам‘яті, обійняти всіх і кожного, плакати аж до спокою, сміятися як живі, любити один одного, захищати спокій, плекати надії, діяти, лікувати душі, дихати, відпускати, рятувати, приймати як є, летіти під звуки року

 Концерт Саші Чемерова — це сила і глибина, драйв і міць правди, океан рук, сердець та голосів. Це ваші надзвичайні емоції! ІваноФранківськ, сьогодні о 19.00 просто неба у палаці Потоцьких буде незабутньо,  запрошують організатори.

На концерті в ІваноФранківську у виконанні Саші Чемерова почуємо нові піснідавно відомі та рідні хіти. Серед яких «Кохання до смерті», «Сльози», «В країні ілюзій», «Мама», «Не мовчи», «Піхота», «Тримай мене», «Ну привіт», «Місто», feat з гуртом Бумбокс «Любила», «Біжи тікай», що записана у дуеті з Христиною Соловій.

Також Саша Чемеров заспіває один з найпотужніших треків за час повномасштабної війни  «Полями». Це сповідь людини, що прокинулася від довгого жахливого сну. Це сповідь країни, яка усвідомила себе та стала на шлях любові. Це результат аналізу культурного коду України, переданий крізь досвід та відчуття артиста.

— Я добре пам’ятаю, як народжувалася ця пісня. Як вона стрягла сльозами в горлі. Як тоді, так і зараз, ця пісня веде мене полями, де моє коріння топчуть танки страху, де горить пшениця мого дитинства, а дим застеляє серце, — каже Саша Чемеров. — Полями — це сповідь, це усвідомлення себе, це віра, надія та любов, проявленні в констатації їх відсутності. Пісня надважлива для мене та самоідентифікації.

З початку повномасштабної війни рф проти України спільно з «Культурним Десантом» Саша Чемеров активно підтримує моральнопсихологічний стан військових на лінії фронту, в госпіталях та навчальних центрах. Постійно виступає в деокупованих містах та перед військовими на гарячих напрямках, в лікарнях та бомбосховищах. Тож знає, як передати почуття і як підтримати. Написав декілька гімнів для бойових бригад.

Саша Чемеров — людина із сильною свідомою позицією, безліччю ідей та натхнення, якими вміє зарядити кожного.

— Кожний концерт зараз — це завжди душевно, по-сімейному, по-чесному. Сльози і сміх, глибина та легкість, питання/відповідь і навпаки, — каже Саша Чемеров. — Я назву це перезавантаження. Спектр емоцій народжує особливу хімію, забирає тебе в подорож, де кінцева — це видих та розслаблені плечі, де наповненість межує з виснаженням, ритуал, «експрес ретрит», happening…

Не пропустіть концерт Саші Чемерова сьогодні29 червня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких.

Квитки на концерт (від 350 грн) купуйте за цим посиланням.

Як і під час всіх інших літніх благодійних подій у палаці, на цьому концерті пройде аукціон та збір коштів на підтримку ЗСУ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...