На Надвірнянщині рятувальник допоміг чоловікові в якого стався епілептичний напад
22 Червня, 17:09
Офіцер-рятувальник громади надав допомогу чоловікові, який раптово знепритомнів.
Під час прямування до місця несення служби офіцер-рятувальник Надвірнянської територіальної громади побачив, що на вулиці чоловік впав та в нього розпочався епілептичний напад.
Рятувальник оцінив стан постраждалого, забезпечив йому безпечне положення, убезпечив від можливих травм під час судом.Одночасно було викликано бригаду екстреної медичної допомоги, а до її прибуття офіцер-рятувальник постійно контролював стан чоловіка.
Після прибуття медиків постраждалого передали для подальшого обстеження та надання необхідної медичної допомоги.
У критичних ситуаціях саме швидка реакція, знання та небайдужість можуть врятувати життя. Саме тому офіцери-рятувальники громад щодня готові прийти на допомогу людям не лише під час надзвичайних подій, а й у різних життєвих ситуаціях, коли кожна хвилина має значення.









