На Надвірнянщині рятувальник допоміг чоловікові в якого стався епілептичний напад

Офіцер-рятувальник громади надав допомогу чоловікові, який раптово знепритомнів.

Під час прямування до місця несення служби офіцер-рятувальник Надвірнянської територіальної громади побачив, що на вулиці чоловік впав та в нього розпочався епілептичний напад.

Рятувальник оцінив стан постраждалого, забезпечив йому безпечне положення, убезпечив від можливих травм під час судом.Одночасно було викликано бригаду екстреної медичної допомоги, а до її прибуття офіцер-рятувальник постійно контролював стан чоловіка.

Після прибуття медиків постраждалого передали для подальшого обстеження та надання необхідної медичної допомоги.

У критичних ситуаціях саме швидка реакція, знання та небайдужість можуть врятувати життя. Саме тому офіцери-рятувальники громад щодня готові прийти на допомогу людям не лише під час надзвичайних подій, а й у різних життєвих ситуаціях, коли кожна хвилина має значення.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...