Франківського патрульного, на якого поскаржився екс-міліціонер, відсторонили від роботи і заборонили виїжджати за межі області. ВІДЕОСЮЖЕТ

Сьогодні, 19 жовтня, в Івано-Франківському суді розглянули клопотання прокуратури в рамках відкритого кримінального провадження щодо відстронення патрульного Леоніда Гончарука від роботи в Управлінні патрульній поліції у м. Івано-Франківськ.

Нагадаємо, що в ніч на 19 червня працівники патрульної поліції Івано-Франківська зупинили водія автомобіля”Skoda Octavia” за порушення правил ПДР. Підтримати водія та пасажирів прийшов відомий франківський горе-активіст “Хімік”. Нетверезий водій тоді не пред’явив патрульним ні посвідчення водія, ні страхівку. Від освідування також відмовився.

Через півтора місяця суд визнав чоловіка винним за ст 130 (керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), і ст 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовці).

Днями стало відомо, що івано-франківському патрульному, командиру роти Леоніду Гончаруку, який саме працював тоді на місці події, оголосили підозру у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 365 ККУ – перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями.

Сьогодні під час судового розгляду справи прокурор відзначив, що підсудний спричинив тілесні ушкодження Михайлу Ільницькому, тому працівнику патрульної поліції Леоніду Гончаруку вже оголошено підозру про вчинення правопорушення. Прокурор просив суд врахувати, що патрульний займає посаду командира роти, він може впливати на свідків події, тому варто відсторонити його від роботи. Слідчий, у свою чергу, додав, що в разі вчинення злочину, незалежно від тяжкості, патрульний повинен бути відсторонений від роботи.

Адвокат попросив суд відхилити це клопотання, адже в патрульного на утриманні є двоє малолітніх дітей та дружина. Від себе Леонід Гончарук додав, що у випадку відсторонення не зможе забезпечувати сім’ю, бо робота в патрульній поліції – єдине джерело доходів.

Втім, суддя задовільнила клопотання прокурора та відсторонили від займаної посади до 18 грудня цього року.

Також, опісля Леоніду Гончаруку обрали міру запобіжного заходу у рамках відкритого кримінального провадження. Слідчий суддя частково ухвалив клопотання прокурора та встановив запобіжний захід у вигляді особисто зобов’язання. Відповідно до обов’язків запобіжного заходу, Леоніду Гончаруку заборонено без дозволу прокурора виїжджати за межі області і здати усі паспорти для виїзду за кордон при їх наявності.

Більше – у сюжеті МІСТО:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...