Поразка “Урагану” з рахунком 6:2

18 березня на виїздному матчі регулярного чемпіонату Екстра-ліги, Івано-Франківська команда “Ураган” програла “Титан-Зорі” з Покровського.

“Ураганівці” опустились на шосте місце в таблиці, в результаті чого в стадії плей-оф будуть вести боротьбу з харківським “Локомотивом”, передає МІСТО.

“Титан-Зоря” (Покровське) – “Ураган” (Івано-Франківськ) 6:2.

Голи: Боргун, 7, Шеховцов, 27, Пічкуров, 34, 35 (п), 38 (п), Доманський, 36 – Корсун, 11, 40.

Попередження: Доманський, 12 ­­­- Цілик, 8, Микитюк, 21, Горбатий, 34, Сімка, 38.

“Титан-Зоря”: Мельник-к – Шеховцов, Грицовець, Доманський, Шпигар – Мілінький, Кожем’яка, Леміш, Боргун – Пічкуров.

“Ураган”: Біров – Коваль, Корсун, Пелех, Кефа – Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Горбатий – Цілик, Микитюк.

18 березня 2017 року. 12:30 – Покровське. Спорткомплекс “Юність”.

Арбітри: Подранний (Житомир), Диннік (Харків). Спостерігач арбітражу: Банасько (Київська обл.)

Ця гра була важливою, як для “титанів” так і для “драконів”, оскільки, вона була останньою в регулярному чемпіонаті і кожна з команд могла покращити своє становище у турнірній таблиці. Вже на 7-й хвилині Орест Боргун забив гол своїй колишній команді. Проте, за декілька хвилин Ігор Корсун зрівняв рахунок гри.

Другий тайм обернувся для “ураганівців” повним провалом. У другій половині другого тайму стались найбільші неприємності, пов’язані з перебором командних фолів. Це дало змогу граючому тренерові покровців Павлу Пічкурову реалізувати штрафний та два дабл-пенальті, і таким чином, оформити хет-трик. В результаті незадовго до фінальної сирени гравці “Титан-Зорі” вигравали з рахунком 6:2. Після цієї поразки “дракони” опустились з третього на шосте місце в підсумковій турнірній таблиці та у плей-офф в 1/4 фіналу їхніми суперниками стала харківська команда “Локомотив”.