Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Суд у справі самовільного ремонту тротуару завершився на стадії допиту свідків

Сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківському міському суді відбувся розгляд справи щодо зобов’язання від міської влади облаштувати тротуар по всій вулиці проживання відповідача Мирослави Мунакати.

Нагадаємо, що адвокат відповідача Юлія Широких прокоментувала позицію своєї підзахисної. З’явились нові подробиці щодо суду, повідомляє кореспондент МІСТА.

Позивач під час розгляду справи надав суду клопотання про долучення листа від 3 липня 2014 року, де висловлено Мирославі Мунокаті зробити тротуар з ухилом більше 20 %. Свої думки у справі висловили свідки зі сторони відповідача та позивача. 

Жінки ходити не можуть, ноги треба викривляти. Жінка до людей поставилась не добре. Змініть те, що вже почали“, –  зазначила Гуравська Катерина зі сторони позивача.

Я вважаю, зі сторони нейтральної, щоб тротуар був всюди. Ми будуємо краще місто, ми будуємо свої тротуари. Я бачив цей тротуар і він зроблений добре, за гроші, які відповідач сама заробила. І чим більше таких тротуарів буде, тим краще. І ці люди, які зібрались , нехай скажуть, що зробили вони для покращення життя міста“, – зауважив свідок зі сторони відповідача Мирослав Федоришин.

Суддя Польська зазначила, що доказ від позивача не належно засвідчений, оскільки це копія, а не оригінал і тому на наступне засідання необхідно засвідчити. Суд завершився на стадії допиту свідків. Наступне засідання відбудеться 26 травня о 10 годині.

Читайте також: На Прикарпатті знову впіймали чоловіка з наркотиками. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...