На Прикарпатті відбувся Чемпіонат області з класичного пауерліфтингу

Днями у Коломиї відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області з класичного пауерліфтингу. Турнір пройшов у фізкультурно-спортивному комплексі “Локомотив”. Його присвятили пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Петра Федоровича, пише МІСТО за інформацією Департаменту молодіжної політики та спорту.

Коломийський ФСК «Локомотив» називають «кузнею спортивних талантів». Тут підготували низку атлетів, які входять до еліти світового пауерліфтингу. Високими результатами спортсмени завдячують Заслуженому працівникові фізичної культури і спорту України, Почесному залізничникові, Почесному громадянинові Коломиї, людині, яка 30 років споруджувала цей комплекс – Петрові Федоровичу.

Збірна нашого міста посіла II загальнокомандне місце. Серед чоловіків переможцями та призерами змагань стали:
Рубан Руслан – I місце у ваговій категорії 74 кг;

Савчук Степан – III місце у ваговій категорії 74 кг;
Радиш Богдан – I місце у ваговій категорії 93 кг;
Мельник Віктор – III місце у ваговій категорії 120 кг.

Серед жінок Дмитренко Олеся посіла III місце у ваговій категорії 52 кг та Данилишин Діана стала чемпіонкою у ваговій категорії 57 кг.