Іванофранківці пробігли марафон у Римі. ФОТО

2 квітня двоє іванофранківців взяли участь у щорічному Римському марафоні.

Володимир Кашевко та Олександр Климкович з Івано-Франківська подолали 42,2км на Maratona di Roma, передає МІСТО.

Олександр Климкович зазначив, що 23 Maratona di Roma входить до найпрестижніших марафонів світу, на старт вийшло 16 107 бігунів зі 131 країн світу. Дистанцію в 42км 195м подолали 13 312 бігунів, 14 з України.

Це був наш перший марафон, вибір міста старту був складний. Але, враховуючи, що бігти свій перший марафон у Вічному місті – це незабутньо, то вибір став очевидним“, – зауважив Олександр.

Загалом з України взяли участь 17 спортсменів.

Перші 12 км від старту був проливний дощ з грозою, далі погода покращилась, проте з 38км і до фінішу знову почався сильний дощ. А Римський асфальт і бруківка дуже слизькі, майже, як лід, тому це додавало видовища“, – розповів франківець.

Олександр Климкович також зазначив, що  для нього та Володимира Кашевка дуже важливою є підготовка від професіонала. Цю підтримку вони отримали від тренера Івано-Франківської області в 2016 році, майсттра спорту Володимира Юрчука.

На фініші були просто фантастичні відчуття, які словами не можливо описати, а погода зробила марафон ще більш насиченим прекрасними емоціями. Бігти у Вічному місті одне задоволення“, – поділився враженнями Олександр.

 

Читайте також: Олександр Косенко на ЧЄ-2018 викликав одразу четверо гравців з івано-франківського “Урагану”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...