Мед Атлант

На Прикарпатті діятиме унікальна програма підготовки магістрів

На Прикарпатті стартує нова магістерська програма під назвою «Охорона та захист прав людини». Це абсолютно нова програма і особливістю її є практичне спрямування.

Ліцензійний обсяг охопить навчанням 150 майбутніх магістрів. Навчання для них розпочнеться 1 вересня 2017 року і, власне перед початком нового навчального року, можна подати відповідні документи, передає МІСТО.

Учасниками магістерської програми можуть стати всі випускники вищих навчальних закладів України з науковим ступенем бакалавра. Схожі програми тільки починають працювати в УКраїні, а на Прикарпатті аналогу такій програмі немає.

Магістерська програма передбачає також залучення для викладання окремих предметів чи окремих тем іноземних експертів.

Ми будемо працювати із провідними європейськими вузами, а також, в межах цієї магістерської програми, проводити ознайомчі візити наших студентів до вузів європейських країн. Студенти зможуть послухати лекції провідних українських і європейських експертів в сфері захисту прав людини, а також виступи професорів права з різних університетів України”, – розповідає проректор з Міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

Триватиме навчання 1,5 роки, після чого випускники отримають диплом магістра права.

Читайте також: Кращих винахідників нагородили в Івано-Франківську. ВІДЕО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...