Юрій Іздрик поділиться з Україною своїми “Папіросами”

На початку травня Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz видасть нову поетичну збірку Юрія Іздрика “Папіроси”.

Книжка є добіркою найновіших віршів письменника, що налічує 25 текстів. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на Міжнародну літературну корпорацію.

“Цього разу – жодної слинявої романтики і мармеладної лірики. Це жорстка пацанська поезія про життя і смерть, про пошуки сенсів і способів виходу з безвиході”, – переконує Юрій Іздрик.

Нове видання Іздрика приверне увагу не лише незвичною формою, але й оригінальним змістом.

Можете уявити собі ситуацію, в якій ви курите папіроси замість тривіальних цигарок?, – міркує упорядниця книжки Ганна Улюра.Я собі уявила таких дві. Перша коли людина хоче показово виділитися з натовпу пересічних вайперів. Друга – глупої ночі закінчилися всі сигарети, і тоді згадуєш про приховану за царя гороха пачку папірос. Яку з двох із книжок ви будете читати – ваш вибір. Зрештою, це в будь-якому випадку буде 25 нових віршів Іздрика”.

Перші примірники книжки можна буде придбати 17-21 травня на Книжковому Арсеналі в Києві.

“Я от не палю цигарок, але із задоволенням носитиму із собою “Папіроси” від Юрка Іздрика і в стресові моменти “викурюватиму” по віршу-двох, аби заспокоїти нерви новими якісними текстами. Адже добра поезія може замінити погану сигарету”, – розповіла відповідальна редакторка книжки Євгенія Лопата

Читайте також: У Франківську відбудеться свято краси і моди “Star Face of the Season s`s 2017” 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...