Відомо, хто очолить франківських патрульних замість Дмитра Міхальця. ФОТО

Патрульна поліція Хмельницького залишилася без керівника Про це повідомили у прес-службі управління. Проте головний коп Хмельницького очолить інспекторів в Івано-Франківську.

Від вчора, 26 січня, патрульна поліція Хмельницького залишилась без керівника. Як повідомляють у прес-службі патрульних, Олег Костенко офіційно не виконує обов’язки начальника Управління патрульної поліції у Хмельницькій області, пише сайт “Є.

Неофіційно МІСТУ  підтвердили, що Олег Костенко очолить Управління патрульної поліції Івано-Франківської області. До слова, Костенко очолював хмельницьких патрульних від початку – з 26 грудня 2015 року.

На фото Олег Костенко

Олег Костенко народився і виріс в Києві. В патрульній поліції працював з перших днів. У Києві був на посаді командира з обслуговування автодороги Київ – Чоп.

До Івано-Франківська приїжджав на 100 днів роботи. Тоді на святкування Олега запросив Дмитро Міхалець, котрий родом з Хмельницького. Нагадаємо, у листопаді 2017 року Дмитро Міхалець повернувся у рідний Хмельницький. Його представили, як тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції Хмельниччини. Уже незабаром Міхальця призначать офіційно, тому франківські патрульні залишаться без керівника.

Керівний склад патрульної поліції України

Відеокоментар в Олега взяла наша журанлістка Лідія Бойко у травні 2016 року для STV:

Самі ж хмельницькій патрульні попрощалися з Олегом Костенком і подякували за службу, написавши і оприлюднивши у мережі відкритого листа:

Відкритий Лист

начальнику Управління патрульної поліції в Хмельницькій області від його співробітників

“Цей день ми запам’ятаємо назавжди …

Буквально ще учора 26.12.2015 ми усі офіційно з Вами познайомились. Ніхто тоді навіть не думав, що начальник, як посада, може поєднувати у собі не тільки роль керівника, але й відданого напарника та справжнього товариша.

За 2 роки двері Вашого кабінету завжди були відчинені для вирішення будь-яких питань. При зустрічі чи по телефону, по робочим чи особистим питанням, у будь-яку пору доби кожний, від начальника відділу до інспектора, мав змогу вирішити своє питання.
Стати справжнім другом та людиною, яка готова допомогти та підтримати у будь-якій ситуації можуть одиниці — це і є риси справжнього лідера, який може вести за собою інших. Саме таким був, є і буде наш Олег Костенко.
Нам було комфортно працювати під Вашим професійним керівництвом! Ми були, є і будемо великою дружньою сім’єю, а Ви її частиною. Ви навчили нас витримці, толерантності та терпінню — ми завжди будемо Вас раді бачити.
Ми пишаємось тим, що мали честь служити під вашим керівництвом.”

Колектив Управління патрульної поліції в Хмельницькій області бажає Вам успіхів на новому робочому місці, Ви завжди будете в нашому серці.
Бажаємо Вам досягти всіх поставлених цілей, кар’єрного зросту та хороших нових підлеглих.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...