Мед Атлант

October flight: “Свято неба” на Івано-Франківщині

У Тлумацькому районі, що на Івано-Франківщині в неділю, 7 жовтня, відбудеться “Свято Неба: october flight” з польотами на дельтапланах над Дністровським каньйоном і змаганнями повітряних літачків.

Ми вже втретє організовуємо свято, але, цього разу, вперше осінню. Тому назва звучить “Свято Неба: Оctober flight”. Це унікальний свого роду захід, місце проведення якого ми поки не знаємо.
Все залежить від напрямку вітру. Якщо віятимуть північні напрямки вітру, то свято відбудеться в с.Одаїв, якщо південні – в с.Ісаків, – про це організатори повідомляють на сторінці y Facebook.
Організатори запевняють, що це свято дасть можливість ближче познайомитися з такими видами спорту, як дельтапланеризм та парапланеризм: насолодитись польотами професіоналів та політати з інструкторами, дізнатись трохи більше про техніку польотів.
Також,  буде можливість спостерігати за показовими запусками ракет та авіамоделей переможців змагань – вихованців гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
За попередньою реєстрацією можна взяти участь у аматорських змаганнях на дальність польоту паперового літачка.
Приємним бонусом до свята –   екскурсія по Одаївському печерному комплексу або до водоспаду “Дівочі Сльози”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...