Мед Атлант

У Печеніжині створять кемпінгове містечко

Ідея реалізовується у межах проекту, який представники Печеніжинської ОТГ розробили спільно з ІФ ЦРМС.

У випадку з проектуванням кемпінгового містечка, необхідно одразу визначитись із функціональним плануванням території. Застосовуючи сучасні підходи до зонування території та враховуючи ДБН, при благоустрої території слід врахувати розташувати зони відповідно до їх призначення з прив’язкою до конкретної місцевості, – вважає радник з питань просторового планування та управління ресурсами Івано-Франківського ЦРМС Тетяна Данилів.

Проект поданий на 9-й обласний конкурс програм та проектів розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради.

Поруч села Княждвір Печеніжинської ОТГ знаходиться унікальний тисовий заповідник, який може стати туристичним об’єктом. Кемпінг за ідеєю проекту має передбачати облаштування місць відпочинку для туристів та місць дозвілля.

Студенти Університет Короля Данила після огляду відповідної ділянки в с. Княждвір та проведення фотозйомки, працюватимуть над схемою розміщення цих просторів, оцінять можливості під’їзду до них та порекомендують в рамках ескізних пропозицій як краще розмістити усі ці об’єкти, інформують в  Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Читайте також: На Коломийщині виявили забруднення води

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...