Безоплатна година для учасників АТО: у Франківську обговорили тарифи на паркування

Сьогодні, 25 жовтня, в Івано-Франківську провели громадські обговорення щодо тарифів на паркування.

Проектом рішення пропонувалося внести зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради “Про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів”. У разі прийняття рішення у всіх зонах паркування в місті тариф за паркування одного транспортного засобу на майданчиках для платного користування становитиме дев’ять гривень, абонемент на один день – 56 гривень, на один місяць – 1030 гривень. Для учасників АТО за наявності посвідчення тариф за годину становитиме три гривні, за один день – 17 гривень, місяць – 309 грн.

Основною причиною цього є зростання кількості автомобілів, в результаті чого паркування авто у Франківську набуло стихійного характеру, – зазначає начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак.

Рішення Кабінету Міністрів України зобов’язують операторів паркування встановлювати паркомати на майданчиках для паркування. Ця обставина призвела до скасування плати за паркування на багатьох майданчиках, що в свою чергу зумовило збільшення використання автомобілів і стихійного паркування на вулицях.

Загромадження вулиць, пішохідних та зелених зон припаркованими автомобілями приносить місту великі прямі й непрямі збитки. Це збої в роботі громадського транспорту, руйнування зелених зон та елементів дорожньої інфраструктури, покриття пішохідних зон, яке не розраховане на вагу автомобіля.

На обговорення було вказано, що тарифи не міняються. Їх просто закріплюють на нових майданчиках.

Підтримую затвердження тарифу. Потрібно утримувати велику кількість персоналу. Це впливає на формування тарифу, – зауважує Олександр Ярищук, директор “ЯркоІФ”.

Читайте також: На Прикарпатті будуть штрафувать паліїв листя та трави

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...