В Івано-Франківську провели шоу віртуозів “Володарі Стихій”. ВІДЕО

Сьогодні, 26 листопада в Івано-Франківську відбулась друга прем’єра музичного аудіовізуального шоу “Володарі Стихій”. Перший показ відбувся шість днів тому в Одесі.

Чотири талановиті музиканти-інструменталісти, віртуози показали свою майстерність, заграли власні твори та світові поп, рок, класик та фолк хіти у супроводі Оркестру НАОНІ.

Один з чотирьох виконавців – талановитий цимбаліст з Ворохти Петро Сказків, суперфіналіст відомого телевізійного шоу “Україна має талант”, якого добре знають у Івано-Франківську не тільки через шоу, але і завдяки живому спілкуванню під час його виступів на “стометрівці”.

В основу сюжету фентезі-шоу покладена Легенда про Таємницю Стихій, де головними героями є Володарі Стихій, ті, що творять музику Серцем. Своєю спільною грою на особливих українських інструментах вони здатні віднайти та поєднати Музичні Зерна Мелодій та пробудити Енергію Стихій.

Вода – Георгій Матвіїв – бандура

Земля – Петро Сказків  – цимбали

Вогонь – Олександр Божик – скрипка

Повітря – Олесь Журавчак – етно-духові

Хранителі Музичних Зерен Мелодій – Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала.

Володарі Стихій

Опубліковано Христина Савчин Понеділок, 26 листопад 2018 р.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...