“Океан Ельзи” презентував офіційний саундтрек до історичного фільму “Захар Беркут”. ВІДЕО

Український гурт “Океан Ельзи” презентував нову пісню “Перевал”, яка стала офіційним саундтреком до історичного екшена, який виходить у широкий прокат у четвер, 10 жовтня. 

Для кліпу використали кадри із “Захара Беркута”. До речі, додаткові сцени з солістом гурту Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM.UA, де відновили декорації величезної гірської ущелини, створені спеціально для фільму.

Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз усім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це – наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це справді круто. Дуже чекаю на його прем’єру! – зазначив лідер ОЕ й автор пісні Святослав Вакарчук.

Продюсер “Захара Беркута” Єгор Олесів зауважив, що до створення фільму долучилися “найкращі кінематографісти України”, а в ролях знялися «найталановитіші актори з усього світу”.

Також висловив сподівання, що трек “Перевал” стане хітом, а кіно завоює серця мільйонів глядачів.

Loading...