У Франківську водій виштовхав і вдарив пасажирку автобуса. ВІДЕО

В Івано-Франківську водій силоміць виштовхав пасажирку з автобуса за те,  що жінка нецензурно розмовляла у салоні громадського транспорту.

Такий інцидент мав місце вчора, 9 жовтня в автобусі номер 27. Відео з місця події виклали на сторінці national_memes_academy у соціальній мережі Інстаграм.

Пасажирка виражалась не цензурною лексикою і водій сказав щоб вона покинула транспорт, хоча жінка вже оплатила проїзд, вона відмовилась виходити. Ось який результат далі виник, – написали під відео.

У коментарі “Галці” керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк розповів, що водій просив пасажирку покинути автобус й хотів викликати поліцію, але пасажири сказали, що чекати приїзду правоохоронців не будуть і вимагали вивести пасажирку з салону громадського транспорту.

Водій вчора подзвонив у деспетчерську і повідомив, що пасажирка говорить нецензурною лексикою. Диспетчери порадили викликати поліцію, проте пасажири сказали, що не будуть чекати до приїзду поліцейських, і попросили водія вивести пасажирку. Він сказав, що жінка відмовилась виходити і вдарила його. До нас з цього приводу ніхто не звертався, проте водій каже, що зібрав телефони свідків, і якщо пасажирка буде звертатись зі скаргою – він буде захищати свої права, – розповів керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

Comments are closed.

Loading...