Мед Атлант

Суд у справі екс-керівника Франківської торгово-промислової палати Василя Гуменюка відклали

Сьогодні, 21 січня, в Івано-Франківському міському суді розпочали слухати справу щодо екс-керівника торгово-промислової палати Василя Гуменюка.

На судове засідання з’явився прокурор Дмитро Данищук та обвинувачений Василь Гуменюк. Суддя у справі – Іннеса Болюк. На засідання не з’явився захисник обвинуваченого. Він подав клопотання, що працює в іншому судовому процесі. Обвинувачений попросив перенести засідання.

Справу відклали до 26 лютого, щоб не порушувати право на захист. Засідання відбудеться о 13:20.

Нагадаємо, днями Івано-Франківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього президента Івано-Франківської торгово-промислової палати, який використав свої службові повноваження у злочинних цілях.

За версією слідства, Василь Гуменюк, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів грошовими коштами підприємства в сумі 186 тис. грн.

Слідство підозрює, що він укладав договори з власною дружиною на виконання послуг, які нею фактично не надавались, а грошові кошти за вказані послуги отримував особисто.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Довідково: Василь Гуменюк напередодні виборів Президента України 2010 року змінив прізвище на «Противсіх» і балотувався на пост Президента. Був керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати до 13 серпня 2015 року.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...