Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні обрали нового керівника

Сьогодні, 4 лютого, відбувся конкурс на посаду гендиректора ОДКЛ.

Свої доповіді з баченням розвитку та проблем ОДКЛ презентували п’ятеро претендентів: Лариса Підвербецька, Тарас Мельник, Ігор Дмитренко, Олег Курташ, Ярослав Криштафович.

У відомостях кандидатам виставляли бали. Максимальний середній бал – 24. У підсумку найвищу кількість – 21,1 – здобув Тарас Мельник, заступник директора з хірургічної роботи ОДКЛ.

За це рішення мають проголосувати на сесії облради.

Тарас Мельник працює в лікарні з 1991 року, наразі заступник головного лікаря з хірургічної роботи. Завдання – нижче на фото. Кандидат запропонував покрокове вирішення проблем. Це стосується і кадрових питань (контрактна система), сервісу, покращення співпраці адміністрації та колективу (створення справжньої наглядової ради), співпраці з медзакладами освіти, фінансування.

Тарас Мельник анонсував скорочення персоналу на 150 осіб, бо допомогу повинні надавати “майстри”. “Або людина надає допомогу і приносить прибутки, або не працює”, – підкреслив Мельник. Кандидат зауважив, що післяопераційна летальність зменшилася. Це результат роботи. На завершення Мельник зауважив, що лікарнею “має керувати сильний медик, який доказав, що у житті може щось зробити”.

За словами переможця конкурсу, він є добрим педіатром, анестезіологом. Подався на конкурс, бо хоче зробити ще більше, ніж зробив до цього часу.

Я зроблю все можливе, щоб комісія не жаліла про цей вибір. Я готовий. Для мене найвища мета – допомагати іншим. Буду продовжувати це роботи, каже Мельник.

Основні плани – розвиток лікарні, надання висококваліфіковану спеціалізовану допомогу в нових перехідних умовах реформи.

Я знаю, як зробити, аби діти нашої і сусідньої областей цю реформу пережили з найменшими втратами, у мене розроблені програми. Є люди, які готові зі мною працювати.

У коментарі журналістам Мельник зауважив, що не буде критикувати те, що вже було зроблено. На посаді передусім розвиватиме онкогематологію, реанімаційні  та хірургічні відділення. А останні приноситимуть в лікарню кошти.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...