Суд у справі Булієнка знову перенесли

Сьогодні, 19 ютого, в Івано-Франківську відбулося чергове засідання у справі Максима Булієнка.

На минулому засіданні захисник заявив, що більше не подаватиме клопотання. 

На початку судового засідання сьогодні прокурор подав клопотання про призначення додаткової судової медичної експертизи. Адвокат Булієнка зауважив, аби відповісти на питання щодо експертизи, потрібен час. Адвокат попросив перерву. Можливо, сторона захисту з обвинуваченим подадуть теж клопотання. Потерпілі та представники підтримали прокуророра. Суддя Деркач попросили, аби справу не затягували. Наступне засідання призначили на 25 лютого.

Нагадаємо, що на засіданні у грудні судмедексперт розповів, від чого померла Щеглова. У підсумку вказано, що смерть Щеглової настала внаслідок закритої тупої травми живота з розривом сечового міхура, перитонітом. Також експерт вказав, що малоймовірно те, що травми жінка могла отримати, самостійно падаючи.

Нагадаємо, в ніч на 19 грудня 2017 року він побив свою 36-річну співмешканку Олександру. 24 грудня від отриманих травм жінка померла у відділенні лікарні. Минулого разу суд перенесли через відсутність позивача. Свідок зі сторони потерпілої розповіла, що мати Булієнка просила її не приходити на засідання.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...