В Івано-Франківській області буде п’ять районів. КАРТА

В Івано-Франківській області буде п’ять районів.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у щоденному відеозверненні, пише “Суспільне“.

“Буде і Франківський район у складі Івано-Франківська, Тисменицького і Тлумацького районів. Це новий район, який буде запроваджено з осені. Які повноваження – ще ніхто не знає”, – сказав очільник міста.

Також до Івано-Франківська доєднають Тисменичани, Камінне, Радчу, Чукалівку, Узин, Драгомирчани, Братківці і ще п’ять приміських сіл.

До слова, шостого березня під час круглого столу в Мінрегіоні Центр політико-правових реформ презентував пропозиції щодо кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня. Зокрема, в Івано-Франківській області запропонували поділити територію на чотири повіти: Калуський, Галицький, Надвірнянський та Коломийський.

За словами голови правління Центру політико-правових реформ Ігоря Коліушка, обговорення відбулися протягом вересня-листопада 2019 року у кожній з 24 областей. На їхній основі підготували пропозиції щодо кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив тоді теж свою думку з приводу потенційного поділу Прикарпаття.

1 квітня відбулася відеоконференція з Міністром розвитку громад і територій В’ячеславом Негодою щодо формування адмінтерустрою субрегіонального рівня декількох областей. Там йшлося про те, що ОДА спроектувала п’ять майбутніх районів Франківщини: Івано-Франківський, Калуський, Надвірнянський, Косівський, Коломийський.

Але є варіант і трьох районів: Івано-Франківський, Калуський, Коломийський.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...