Гори мулу, каміння, дерев та непридатні для життя будинки: як Прикарпаття відновлюється після стихії

Зруйновану інфраструктуру тут відновлюватимуть, припускають, не один рік.

На Прикарпатті у підтоплених, а особливо у відрізаних від сполучення селах, біда із питною водою. Там залило колодязі, а це чи не єдине джерело чистої води для селян. Воду доправляють рятувальники, долучилися волонтери.

Там, де вже доступно, рятувальники починають чистити криниці. Але дуже просять людей не квапитися вживати ту воду. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Затяжні зливи, які і принесли біду на Прикарпаття, вже кілька днів, як припинилися. Тож і вода майже спала. Але досі підтоплено понад тисячі будинків. Це не рахуючи обійсть, де вода досі стоїть у підвалах та на городах.

Місцеві жителі до останнього не вірили, що Дністер знову розіллється. Тож в принципі і не готувалися. Але через зруйновану систему водовідведення потонути вулиці.

Виявляється, саме ця повінь була прогнозована ще 6 років тому науковцями місцевого університету. Вони вирахували не тільки рік, коли буде біда. Але й напрацювали поради, що треба робити, аби максимально убезпечити область від катастрофічних наслідків повені. Про свої висновки попередили посадовців від Києва до районів. До цих порад ніхто не дослухався.

Зруйновану інфраструктуру тут відновлюватимуть, припускають, не один рік. Адже після повені 2008 року деякі мости не відновлені досі.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...