У франківських і тисменицьких медзакладах першої лінії ввели обмеження – планові госпіталізації заборонені. ВІДЕО

Через найбільшу за добу кількість підтверджених захворювань на COVID-19 в Івано-Франківську та Тисменицькому районі запровадили обмеження у медичних закладах першої лінії.

Також у місті діє заборона планових госпіталізацій у лікарнях у зв’язку з правилами помаранчевої зони, інформує Суспільне.

Як раніше інформувало МІСТО, реанімації у двох франківських міських лікарнях заповнені повністю.

“На стаціонарному лікуванні у нас знаходиться сто людей і сто розгорнутих ліжок для COVID-пацієнтів. З них 35 ПЛР-позитивних і решта або очікують на результати, або мають від’ємні, але клінічно картина відповідає вірусній пневмонії. З них дев’ять знаходиться у відділенні інтенсивної терапії з різними ступенями тяжкості, один – на апараті штучної вентиляції легень і двоє на СІПАП-апараті”, – розповідає в.о. заступника головного лікаря Міської клінічної лікарні № 1 Богдан Криса.

Через запровадження в Івано-Франківську посилених протиепідемічних заходів помаранчевої зони, планові госпіталізації у лікарнях заборонені. Також пацієнтів і відвідувачів впускають у медзаклади за спеціальними перепустками.

“Ми відвідувачів не впускаємо в лікарню. Якщо є дозволи заввідділів або керівників лікарні, то вони мають мати перепустку по догляду за важкими хворими. Ми тих людей мусимо попередити, щоб вони одягнулися спеціально: бахіли, халат, шапочки – тоді ми їх можемо пропусти у відділення до хворого”, – розповідає інспектор відділу охорони комунального майна Івано-Франківська Андрій Свереда.

Франківка Любов Семеген прийшла зробити комп’ютерну томографію за скеруванням лікаря, бо раніше погано себе почувала. Жінка каже, такі обмеження у медзакладі є правильними у час карантину.

“Я прийшла, у мене призначено на певну годину. За десять хвилин до того я зайшла у реєстратуру, люди поступово один за одним заходили туди, але скупчення не було, бо кожен мав визначений час. Я підійшла, перевірили мій запис. Зайшла, зробила, вийшла. Сказали почекати 1-1,5 год і мені на телефон задзвонять, коли можна забрати результат”, – розповідає пацієнтка міської лікарні № 1 Любов Семеген.

Читайте також: 3 серпня починає діяти поділ на карантинні зони: що і де заборонено на Франківщині.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...