Сміття та будівельні відходи: на Франківщині проінспектували береги річок

На Івано-Франківщині проінспектували береги річок.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Виявили чотири стихійні сміттєзвалища на території Яремчанської міської ради. На узбережжі річки Прут побутові й будівельні відходи поблизу старих очисних споруд у Ворохті, відходи деревообробки й склобій на вулиці Курортній у селі Татарів, відходи деревообробки по вулиці Героїв Майдану в селі Яблуниця.

У Микуличині біля річки Підстрім, притоки Прута, також звалище побутових й будівельних відходів. Біля річки Солонець поруч з перехрестям автодоріг Делятин-Коломия та Н-09 Мукачево-Львів ще одне звалище побутових відходів.

Є побутові відходи й в прибережно-захисній смузі річки Прут у селі Шепарівці Коломийської ОТГ та 10 стихійних сміттєзвалищ в селі Нижній Березів Косівського району біля річки Лючка, притоки Прута.

Проінспектували басейн прикордонних річок на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Сміття більше, ніж ми могли собі уявити”, – написав у фейсбуку голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

З огляду на це до адміністративної відповідальності притягнули п’ять людей на загальну суму штрафів 4 тис 420 грн. Керівникам органів місцевого самоврядування направили листи щодо усунення виявлених порушень до 15 серпня 2020 року.

Читайте також: На полігонах Франківщини швидкими темпами більшає сміття, а повінь лише додала проблем.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...