У Матеївецькій ОТГ почали реалізовувати проект з розвитку лікувально-оздоровчого туризму

Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, розпочали реалізацію проєкту з розвитку лікувально-оздоровчого туризму, який ОТГ виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».
На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.
За його словами, сьогодні в сільській раді ОТГ провели семінар, у межах котрого здійснили діагностику туристичних ресурсів території.
«У рамках семінару змогли більш детально ознайомитись з локаціями, котрі ляжуть на карту проєкту. Деякі з них відвідали. Зокрема, лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка», джерело Джуркут, а також цех з виробництва кахелю. Загалом на цю карту буде нанесено 94 об’єкти господарювання. Це – пасіки, овечі ферми, хлібопекарні, сироварні тощо», – сказав Ігор Мельничук.
Експерт наголосив, що в рамках ініціативи незабаром створять мережу туристичних зелених шляхів протяжністю 40 кілометрів.
«Передбачено створення колірної системи навігації: інформаційні стенди, таблички, туристичні знаки. Всі вони будуть єдиної дизайнерської концепції, а для здійснення цієї діяльності необхідно всього два місяці. Все це здійснюється для покращення доступності до туристичних об’єктів», – говорить координатор проєкту Ігор Мельничук.
Заступник голови Матеївецької громади Любомир Веселовський наголосив, що проект підготували фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Посадовець висловив переконання, що реалізація ініціативи зможе посилити економічний розвиток у громаді.
«Село Запруття має високий потенціал для розвитку туризму. Сподіваємось, що синхронізована діяльність всіх об’єктів господарювання дасть імпульс до соціально-економічного розвитку ОТГ», – сказав управлінець.
Довідково:
 
Проект здобув перемогу в конкурсі Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон «Карпати-Україна» в рамках проекту Карпатська мережа регіонального розвитку спільно з міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...