“Івано-Франківськгаз” на підготовку до опалювального сезону виділив 33 мільйони гривень. ВІДЕО

Час передавати показники лічильників і приладів обліку до газорозподільних підприємств. На Прикарпатті стартував газовий рік. Споживачі повинні зафіксувати цифри на своїх лічильниках станом на 30 вересня поточного року. Це й буде фактичним об’ємом використання природного палива за сезон.

Побутові споживачі можуть зробити це кількома способами – за допомогою онлайн-сервісів чи по телефону. До 5-го жовтня. А непобутові – упродовж 3-х календарних жовтневих днів – безпосередньо прийшовши у відділення газорозподільної компанії. У будь-який день тижня, йдеться в сюжеті “Вежі”. 

Що ж до нових споживачів та тих, які не використовували природне паливо упродовж попереднього газового року – їм плата за доставку та розподіл газу нараховуватиметься відповідно до мінімально встановлених об’ємів на рік.

Щоб позбутися необхідності платити за доставку газу, необхідно розірвати договір із компанією і від’єднатися від газорозподільної системи. Проте фахівці попереджають, вартість нового приєднання у 32 рази вища, аніж річна плата за потужність. Відтак, радять усе зважити. Між тим, нагадують споживачам-боржникам – до початку опалювального сезону необхідно розрахуватися як за газ, так і за його доставку. Адже наразі їм недоплатили 50 мільйонів гривень.

Газорозподільна система Прикарпаття – одна із найстаріших в Україні. Більшість трубопроводів прокладалися в 50-60-х роках минулого століття. Відтак, реконструкція мереж потребує комплексного підходу та значних матеріальних ресурсів, відзначають газовики. Цього року на підготовку до опалювального сезону «Івано-Франківськгаз» виділив 33 мільйони гривень.

До початку опалювального сезону газовики мають намір таки виконати запланований обсяг робіт. І, сподіваються, цьому посприяють споживачі.

Детальніше в сюжеті:

Loading...