Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Не забувайте про нас: геріатричний пансіонат у Франківську просить допомоги

Мешканці та працівники Івано-Франківського геріатричного пансіонату просять допомоги, щоб закупити засоби індивідуального захисту.

Про це журналістам Суспільного Карпати розповів директор закладу Віталій Яворський.

Зараз у пансіонаті проживає близько 150 мешканців. Ще 105 людей там працює. Під час роботи працівники повинні змінювати маску кожні чотири години. За словами Віталія Яворського, на це коштів не вистачає.

“За гроші з бюджету певну кількість масок закупили, але усі гроші витратити на засоби індивідуального захисту не можемо. Нам треба годувати, одягати мешканців. У нас є інші видатки, – розповідає Віталій Яворський. – Тому я звернувся у мережі, бо знаю, що нас завжди підтримувало волонтерське середовище, ми ніколи не були обділені благодійниками. Масок нам треба у необмеженій кількості. Якщо порахувати по нормі, то треба сотні-тисячі масок. Але це неможливо. Треба хоча б три-чотири маски на зміну”.

Крім масок, у геріатричному пансіонаті потребують рукавиці для працівників та дезінфікуючі засоби.

У день виборів, 25-го жовтня, у закладі також працюватиме виборча дільниця. Віталій Яворський каже, що швидше за все забезпечення засобами індивідуального захисту пансіонат також має взяти на себе.

“Прийде багато людей, спостерігачів, журналістів, членів комісій і довірених осіб. Треба буде частіше прибирати і дивитися за тим, щоб усі були в масках”, – сказав Віталій Яворський.

Всього від початку пандемії в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті на COVID-19 захворіло десятеро працівників, у тому числі і керівник закладу Віталій Яворський. Серед мешканців пансіонату жодного хворого не було.

“Ми жорстко все контролюємо. Ми навіть переговорили з мешканцями про те, що якщо вони бачать когось із працівників без рукавичок чи без маски, то мають повідомляти про це. Цю людину будемо карати, бо це – життя людей”, – додав очільник закладу.

Читайте також: Як у час карантину живе Івано-Франківський геріатричний пансіонат.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...