Університетську клініку, Тисменицьку й Лисецьку лікарні готують для хворих із COVID-19

На Івано-Франківщині у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус до допомоги хворим задіюють додаткові медичні заклади.

Про це на брифінгу в ОДА повідомили директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко та його заступник Володимир Дзьомбак, пише “Курс”.

За ці вихідні в області розгортають додаткові ліжка: в обласній інфекційній лікарні – ще 30, у франківському пологовому – до 60, в ЦМКЛ на Мазепи – 20, міській лікарні №1 – 20. “Також працюємо над тим, щоб розгорнути ще 120-140 ліжок для пацієнтів із коронавірусом в одному крилі Обласної клінічної лікарні, що в Пасічній”, – додав Ігор Дмитренко.

Володимир Дзьомбак пояснив, що НСЗУ підписало контракт із Тисменицькою міською лікарнею на лікування хворих із коронавірусом. Там планувалося віддати під ковідне відділення 70 ліжок, але після переговорів зупинилися на 110 ліжках.

Залучають до надання допомоги хворим із COVID-19 Лисецьку ЦРЛ – можна розгорнути 55-60 ліжок. Але так само мають на меті збільшити кількість місць.

Також до лікування хворих із коронавірусом залучають університетську клініку ІФНМУ.

“Були проведені переговори з ректором Рожком. Він не заперечує віддати приміщення університетської клініки у Франківську, що на вулиці Короля Данила, – там є 60 ліжок, – для пацієнтів із полегшеною формою або таких, які після тяжкого перебігу і лікування потребують реабілітації. Це потрібно для того, щоб звільнити місця із киснем для тяжких хворих”, – додав начальник департаменту охорони здоров’я ОДА.

Нагадаємо, на Франківщині зростає кількість хворих на коронавірус. За вчорашній день в області підтвердили 401 випадок коронавірусу. 

Загалом на Прикарпатті розгорнуть 800 додаткових ліжок, з них 200 – у Франківську.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, лікарні міста – переповнені, люди лежать у коридорах та їдальнях.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...