“Філологині на карантині”: франківські вчительки завели блог у TikTok

“Філологині на карантині” – так свій блог у TikTok назвали вчительки з Івано-Франківська Вікторія Буличева та Оксана Гошовська. Штатив та лампа – їхні найкращі друзі у створенні відеороликів.

Ідея такого контенту виникла давно, але через участь Оксани Гошовської у конкурсі “Вчитель року-2020” її довелося відкласти. Після проходження першого етапу вчительки таки створили канал у TikTok, пише Суспільне Карпати.

Спочатку зняли перші ролики, а вже потім виникла сама назва “Філологині на карантині”, бо справді почали знімати ролики в період карантину. Це для того, щоб власним прикладом показати дітям, що ми також розвиваємо свою креативність, бо дуже часто даємо дітям творчі завдання, – каже Вікторія Буличева.

TikTok обрали не випадково, адже знали, що там можна легко “залетіти в реки”, і відео перегляне більша кількість людей. Вікторія Буличева каже, що у цій соціальній мережі багато непотрібного контенту: челенджів, у яких вони б не закликали своїх учнів брати участь. Розповідає, що школярі стали фокус-групою, давали поради. Зокрема, те, що ролики мають тривати не більше 20-ти секунд.

Учні спочатку були єдиними нашими глядачами. Підтримували, хтось ставив лайки, коментували. Хтось підписався, хтось навіть зареєструвався заради того, щоб підтримати нас. Але відгукуються досить позитивно. Часто навіть на уроці пригадують. Сьогодні мали навчальний диктант, то вони пригадали, що останній ролик був про слово “напечатали”. І ми вже почали цю тему пригадувати. “О, ні. Не напечатали, а надрукували, – ділиться вчителька.

Читай також: Мама у декреті за 2 місяці у TikTok назбирала понад 150 тисяч лайків. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...