Держпродспоживслужба допомогла повернути помилково оплачені кошти за товар

На Івано-Франківщині спеціалісти Держпродспоживслужби сприяли поверненню споживачу помилково оплачених коштів за послугу тимчасового розміщення в готелі на одному з курортів Прикарпаття.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби на Прикарпатті.

Днями працівники управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розглядали звернення щодо несвоєчасного повернення коштів за ненадану послугу з тимчасового розміщення в готелі.

Так, 02.11.2020 року під час оформлення платежу за послуги тимчасового розміщення одному із суб’єктів господарювання, споживачем при безготівковому розрахунку була допущена технічна помилка, в результаті якої кошти було списано з його рахунку, однак продавцю вони не надійшли.

Споживач виправив помилку і перевів кошти повторно, а на повернення попередньо оформленої суми подав заявку в той самий день. Ці дії були узгоджені з адміністрацією закладу. За домовленістю кошти мали бути повернуті споживачу протягом десяти днів. Однак цього не сталось.

Два місяці споживач в різний спосіб звертався до суб’єкта господарювання: усно та на електронну пошту, однак відповіді чи пояснень не отримав. 06.01.2021 р. споживач звернувся до управління захисту споживачів на електрону адресу з проханням вирішити дану ситуацію. Спеціалісти управління провели попередній розгляд звернення, після чого кошти були повернуті споживачеві в повному обсязі.

Тож у разі порушення прав споживача у сфері торгівлі чи надання послуг, радимо звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, 0342-511389), безпосередньо до управління захисту споживачів (Тисменицький район, село Підлужжя, вулиця Шевченка,1, 0342-559617), або до консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів за місцем вашого проживання, – йдеться у дописі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...