У франківській поліклініці №5 – новий інфекційний кабінет

У Міській поліклініці №5 Івано-Франківської міської ради, що на Привокзальній площі, 17, відкрили капітально відремонтований інфекційний кабінет. Раніше він був найгіршим у місті.

Директорка Центру первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук каже, що до цього ремонту йшли все літо.

Цей інфекційний кабінет був основним кабінетом для приймання гарячкуючих пацієнтів у період епідемії ковіду. Приймали близько 40 людей щодня: проводили огляд і забирали матеріал для обстеження на ПЛР. При цьому кабінет був у надзвичайно нищівному стані, – говорить Ольга.

Наразі кабінет складається з 2-х приміщень. В першому у 2 зміни працюють інфекціоніст та уролог. А в окремо обладнаному приміщенні забиратимуть матеріал на ПЛР в разі підозри на коронавірусну хворобу. При такому розподілі потоки хворих не повинні перетинатися.

Тут все обладнано згідно інфекційного контролю, – підкреслює Галина Піскорська, що багато років працює лікарем-інфекціоністом Поліклініки №5.

У коментарі журналістам вона розповіла, що інфекціоністи не лише приймають хворих, але й займаються профілактикою інфекційних захворювань, їх запобіганню. А ще ведуться консультації терапевтів по веденню хворих.

Такий кабінет потрібен у кожній поліклініці. Адже він приймає хворих в першу чергу. Багато таких кабінетів у місті ще потребують ремонту. Є і проблеми з фінансуванням медзакладів на державному рівні. Стараємося, щоб умови ставали кращі і для пацієнтів, і для лікарів, – зазначає Руслан Марцінків.

Варто зазначити, що ремонт та переобладнання кабінету зробили за власні кошти підприємства. Їх  вдалося зберегти завдяки тому, що місто оплачує комунальні послуги.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...