За хабар надавав у користування спецтехніку: судитимуть експосадовця облавтодору

Слідством встановлено, що у січні 2025 року посадовець одержав від громадянина 45 500 гривень хабара за безоплатну передачу в тимчасове користування спецтехніки підприємства без укладання відповідних договорів оренди.

Спецтехніку чоловік використав для виконання робіт по благоустрою власних земельних ділянок, повідомляють в обласній прокуратурі.
Кошти обвинувачений одержував двома траншами. Наразі його звільнено із займаної посади.
Досудове розслідування здійснювало СУ ГУНП в Івано-Франківській області, оперативний супровід – Управління СБУ в області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...