Юний прикарпатець став віцечемпіоном України з настільного тенісу
22 Червня, 21:08
Вихованець Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Лук’ян Адамович здобув срібну нагороду на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2015 року народження і молодших.
Змагання проходили з 17 по 21 червня на базі Академії настільного тенісу у Львівській області та зібрали 90 юних спортсменів майже з усіх регіонів України.
Представник Івано-Франківської ОДЮСШ продемонстрував високий рівень підготовки, впевнено пройшов турнірну дистанцію та виборов срібну медаль чемпіонату, ставши одним із найкращих юних тенісистів країни у своїй віковій категорії.
В Івано-Франківській ОДЮСШ привітали спортсмена з вагомим досягненням та побажали йому подальших успіхів, нових спортивних звершень і яскравих перемог на всеукраїнських та міжнародних турнірах.









