У Долині відбулись змагання з плавання “Прикарпатська весна 2017”

Цими вихідними у великому басейні Долинської ДЮСШ відбулись традиційні змагання з плавання “Прикарпатська весна 2017”, за підтримки управління освіти молоді та спорту Долинської РДА, Долинського РЦФЗН “Спорт для всіх, про це  інформує МІСТО.

На урочистому відкритті змагань до привітального слова спортсменів приєдналась начальник відділу молоді та спорту, управління освіти молоді та спорту Долинської РДА Надія Креховецька, побажавши всім учасникам змагань найвищих результатів.

Взяти участь у змаганнях мали можливість спортсмени 2006-2007 року народження.

Учасники, які здобули призові місця були нагородженні грамотами та медалями, а переможці та призери у естафетному плаванні – кубками та грамотами.

Плавці з м. Долини показали хороші результати в естафетному плаванні:  команда дівчат посіла 2 місце, а команда юнаків – 3 місце.

В особистому заліку призерами стали: Станів Яна, Гошовська Валерія, Гірний Роман та Чоп Арсен.