Троє юних борців із Калуша представлять Україну на чемпіонаті світу U17
25 Липня, 20:15
Вже 27 липня у столиці Азербайджану – Баку – розпочнеться Чемпіонат світу U17 зі спортивної боротьби, який збере понад 650 найсильніших юних спортсменів із різних країн світу.
У складі Національної збірної України виступатимуть одразу троє представників Калуської міської територіальної громади – вихованці ДЮСШ Калуської міської ради, повідомляє Калуська міська рада.
Україну на світовій першості представлятимуть:
- Валерія Яцків (вагова категорія 43 кг) – дворазова чемпіонка Європи U15 та чемпіонка Європи U17 (тренер – Тарас Дин);
- Соломія Петрів (73 кг) – чемпіонка Європи U17 та чемпіонка Європи U15 (тренер – Юрій Кірілов);
- Володимир Бойко (48 кг) – віцечемпіон Європи U17 (тренер – Андрій Кучма).
Наразі спортсмени завершують підготовку до відповідальних стартів. Юнаки проходять навчально-тренувальні збори на базі у Конча-Заспі, а дівчата готуються до чемпіонату вже безпосередньо в Баку. Організації їхніх зборів посприяла чотириразова призерка Олімпійських ігор, представниця збірної Азербайджану українка Марія Стадник.
Участь одразу трьох калушан у світовій першості – це вагоме досягнення як для спортсменів і їхніх наставників, так і для всієї Калуської громади.










