Коломиянин Назар Никифорук став чемпіоном Європи з карате

Коломиянин став чемпіоном Європи з карате. 11-річний Назар Никифорук провів 8 переможних поєдинків та здобув дві золоті медалі у ваговій категорії до 40-ка кілограмів.

Напередодні спортсмен отримав перемогу на Всеукраїнських змаганнях. До слова, Назар – єдиний учасник збірної України з Прикарпаття.  Рецептом успіху юний спортсмен поділився і з  журналістами НТК, передає МІСТО.

Назар Никофорук навчається у коломийській гімназії. Хлопець поглиблено вчить англійську, та все ж найбільшим його захопленням є спорт. Вже 6 років Назар відвідує школу бойових єдиноборств Лесюків. Займається 5 разів на тиждень, і це дало свій результат – хлопець став чемпіоном Європи з карате. Міжнародні змагання відбувалися в Ризі (Латвія). У них брали участь близько півтисячі спортсменів, здебільшого із країн Східної Європи. Збірна України теж представила свою команду.

Окрім насиченого спортивного тижня у Латвії, коломияни ще й мали цікаву туристичну програму.

  “Якби не батьки Назара та усі спонсори, хлопець не зміг би поїхати на змагання,” – розповідає тренер спортсмена Мирослав Лесюк.

Повернувшись додому, Назар Никифорук довго не спочиватиме на лаврах, а знову почне активно тренуватись, аби здобувати чергові перемоги.

Читайте також: Команда ДЮСШ Буковель знову здобула золото Bukovel Kids Cup

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...