Мед Атлант

Судинним хірургом року в Україні визнано професора ІФНМУ. ФОТО

19-21 квітня в Києві відбувся V з’їзд Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. У форумі взяли участь більше 300 фахівців із України, Польщі, Латвії, Словаччини, Німеччини, Франції.

Делегацію Івано-Франківського національного медичного університету представляли 11 хірургів, які займаються судинною патологією. Відрадно, що професори Іван Гудз, Олександр Пиптюк, Ростислав Сабадош, Василь Криса не тільки головували на секційних засіданнях, але й представили шість виступів з питань діагностики і лікування захворювань вен та артерій, пише МІСТО з посиланням на прес-службу Івано-Франківського національного медичного університету.

При оцінці Асоціацією роботи судинних спеціалістів за минулий рік у номінації «Судинний хірург року» перемогу отримав професор Іван Гудз.

Провідні спеціалісти України згодом будуть мати можливість знову обговорити актуальні питання діагностики та лікування венозних виразок на міжнародній конференції, яка за ініціативи ІФНМУ пройде 22-24 червня в Яремче.

Читайте також: На Прикарпатті діятиме унікальна програма підготовки магістрів 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...