Мед Атлант

В Одесі презентували туристичний потенціал Прикарпаття. ФОТО

22-23 квітня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації презентувало на фестивалі в Одесі туристичний потенціал Івано-Франківщини.

Ярмарок познайомив гостей з новими тенденціями і актуальними напрямами в туризмі, туристичними маршрутами Карпатами, Волинню, Херсонщиною, Тернопільщиною тощо. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу ОДА Івано-Франківської області.

У фестивалі взяли участь туроператори, турагенти, представники готелів, санаторів і баз відпочинку. Серед учасників – представники туристичного бізнесу та органів влади Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Запорізької, Волинської, Чернівецької, Тернопільської та інших областей України.

Також на фестивалі були представлені іноземні та міжнародні організації: Почесне консульство Словацької Республіки в Одесі, Одеській, Миколаївській і Херсонській областях; Посольство Туреччини – офіс з питань культури і туризму.

У 2017 році туристичний фестиваль проходив в рамках Міжнародного туристичного тижня в Одесі, організаторами якого виступають Одеська міська рада, виставкова компанія “Експо-Юг-Сервіс”, асоціація “Туризм Одеси”, ГО “Агентство регіонального розвитку”.

Для Івано-Франківщини участь у фестивалі в Одесі має вагоме значення, зважаючи на великий попит мешканців південних регіонів України на відпочинок саме на Прикарпатті.

Читайте також: В Франківську розповіли про можливості контролю громад над прибутками від видобутку нафти і газу 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...