Агресивний екс-міліціонер звинуватив у хабарництві франківських патрульних і назвав їх псами. ВІДЕОСЮЖЕТ

Конфлікт виник на вулиці Мельника. Водій припаркувався у колишній “кишені”, яка тепер стала зупинкою для тролейбусів.

Зробивши зауваження водію один раз і роблячи об`їзд, патрульні побачили, що порушник досі на зупинці для тролейбусів. Водій поводився агресивно. Як виявилося, це екс-міліцоінер. Останній сам себе видав – хизувався посвідченням і питав чи це не допоможе йому уникнути покарання. Інспектор відповів, що ні і прийдеться відповідати. Опісля водій став агресивніший: назвав патрульного псом і звинуватив у неправомірній вигоді:

Пес пса з`їдає. Вам дали наказ, щоб ви брали і косили як стара міліція. Я це знаю. Я по званню вищий ніж ти. Тобі ще молоко на губі не висохло, як я вже працював. Я прошуся як людина про усне попередження, – заявив водій-порушник.

За деякий час на цьому ж місці напарниця помітила інший транспортний засіб, але водій не хотів зупинятися на її вимогу і намагався покинути місце ледь не наїхавши на інспектора. Цього водія захищала жінка-пасажирка. Вона грубо лаялася у сторону поліцейських:

Ви хочете в карман заробити. Та хто ви взагалі такі

Сам ж водій не хотів показувати відповідні документи довгий період часу. Конфлікт між ними загострювався. А на додачу ще й екс-міліціонер, на якого інспектор виносив постанову за порушення.

Перехожі намагалися пояснити порушникам, що таку зупинку для тролейбусів затвердила комісія міської ради, а патрульні лише виконують службові обов`язки.

МІСТО нагадує, що від 24 листопада на вулиці Мельника тролейбусна зупинка у колишній паркувальній кишені.Водії електротранспорту деякий час ігнорували нові правила й надалі зупиняються на дорозі.Проте  тепер за зупинку чи стоянку на зупинці маршрутних транспортних засобів передбачено штраф у розмірі 510 грн або евакуація.

Чим завершився конфлікт – у відеосюжеті МІСТА:

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...