Мед Атлант

Івана Козовика поховали в Дем’яновому Лазі

В Івано-Франківську 27 вересня помер Іван Козовик – професор, душпастир, протоієрей. Поховали отця в Дем’яновому Лазі учора, 28 вересня.

Попрощатися зі своїм наставником до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового прийшло чимало духовенства, семінаристи, інтелігенції, професорів та викладачів інших ВНЗ міста, а також близько тисячі містян, які добре пам’ятають Івана Козовика, інформує пресслужба Архієпархії УГКЦ.

Заупокійну Божественну Літургію, а від так і похорон очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Також йому співслужив Єпарх Коломийський Владика Василій Івасюк.

Під час молитви, Митрополит Володимир звернувся з духовним словом до присутніх у святому храмі. В ньому Архієрей розповів про життя о. Івана Козовика, наголошуючи на його великому та світлому розумі, а також невтомній та ревній праці.

Божа воля заслуговує на те, щоби її досконало виконувати як на Небі, так і на землі. На Небі – це роблять святі ангели, а на землі – до цього покликана кожна християнська душа. В особливий спосіб це стосується священнослужителів та богопосвячених осіб. Тому священничий чин – це найкраща прослава Бога, це – джерело святості “, – зауважив Владика.

Після спільної молитви, духовенство продовжило чин похорону. Домовину з тілом доставили до Дем’янового Лазу. Там же й відбулося завершення заупокійного богослужіння.

На завершення, Митрополит Володимир висловив слова співчуття родині о. Івана Козовика. Він також подякував усіх священникам і мирянам, які молилися за душу світлої пам’яті о. Івана.

Фото: пресслужба Архієпархії УГКЦ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...