На “оптовому ринку” встановлять LED-прожектори

Керівництво Центрального ринку замовило нове сучасне освітлення для території так званого «оптового ринку».

Станом на сьогодні, підприємство уклало договір на постачання нових сучасних енергозберігаючих світлодіодних прожекторів потужністю у 200 W, які забезпечать підприємцям комфортні умови праці у темну пору доби.

Про це повідомив комерційний директор ТОВ «Торговий Сервіс» Антон Довгий. Він зазначив, що роботи по влаштуванню вуличного освітлення розпочнуть на території позаду критого ринку з боку вулиці Військових Ветеранів.

Загалом ми оновимо 23 об’єкти вуличного освітлення по периметру території «критого ринку». В першу чергу ми забезпечимо якісним освітленням територію, яку мешканці міста знають як «оптовий ринок». Роботи з монтажу LED-прожекторів розпочнемо уже з наступного тижня. Зараз очікуємо на поставку першої партії систем зовнішнього освітлення. Одразу після цього фахівці розпочнуть встановлювати прожектори, – підкреслив Антон Довгий.

Нещодавно ТОВ «Торговий Сервіс» змінив керівництво. Попередній власник ринку, екс-регіонал Ігор Халаменда, разом із спільниками, намагається повернути контроль над підприємством.

Наразі тривають судові процеси. Залишається загроза повторення подій 2014 року, коли, попри активну позицію громадськості, Халаменда повернув у власність Центральний ринок, який мав перейти на баланс міста.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...