“Поки що залишити Котурбаша”: на сесію облради знову винесуть питання про призначення гендиректора ОДКЛ

Сьогодні, 9 червня, відбулося позачергове засідання комісії облради з питань охорони здоров’я, де серед іншого розглянули питання щодо призначення гендиректора ОДКЛ.

На засідання прийшли і медпрацівники лікарні, аби висловити свою позицію – вони проти призначення т.в.о. керівника Володимира Семенюка. Ірина Кобельська, в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА, зауважила, що департамент охорони здоров’я прийняв таке рішення з огляду на невдоволення колективом роботою Радислава Котурбаша, колишнього очільника ОДКЛ. Окрім цього, воно не протиправне.

Вважаємо цю кандидатуру нейтральною. Тих претендентів, що були від дитячої лікарні на конкурсі, ми теж розглядали. Щоб не було якихось політичних моментів, ми вирішили призначити людину, яка не брала участі в конкурсі”, – прокоментувала рішення департаменту Кобельська.

Також вона зазначила, що Володимир Семенюк працює в лікарні 26 років, на посаді зав. відділенням – 10 років. Мовляв, він та людина, що втілить плани, прийме правильні управлінські рішення, які допоможуть лікарні. “Ми сподіваємося на плідну роботу. Маємо розуміти: те, що передбачене призначення на термін не більше як 6 місяців може бути переглянуте для цієї кандидатури, якщо він не буде відповідати вимогам”, – сказала Кобельська.

На питання, чому т.в.о гендиректора не призначили Мельника, посадовиця відповіла так: могли бути неоднозначні трактування, а по-друге його кандидатуру не підтримали депутати на облраді.

Лілія Млиниська, начальник відділу правової та кадрової роботи виконавчої роботи Івано-Франківської облради, роз’яснила: згідно з рішенням облради «Про стоворення комунального некомерційного підприємства  Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня» обрада уповноважила департамент здоров’я призначити в. о. гендиректора Радислава Котурбаша на період конкурсу. Не було підстав порушувати таке рішення.

Як зазначив Василь Гладій, перший заступник голови облради, іншого виходу, як призначити т.в.о. гендиректора Котурбаша немає.

У підсумку комісія вирішила: звернутися до Віталія Федоріва, голови ОДА, й рекомендувати відмінити наказ департаменту на призначення т.в.о. Володимира Семенюка й лишити в силі наказ про призначення Котурбаша; рекомендувати повторно винести на сесію обради проєкт про призначення гендиректором Тараса Мельника.

Читайте також: 

В ОДКЛ призначили керівництво – колектив обурений і готовий до радикальних дій. ВІДЕО.

Активісти під стінами ОДА виступили на підтримку Тараса Мельника на посаду керівника ОДКЛ. ФОТО.

Облрада не підтримала кандидата на посаду гендиректора ОДКЛ.

Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні обрали нового керівника.

Loading...