На Верховинщині голосують без паспортів. ФОТО

На Верховинщині представники ОПОРИ продовжують фіксувати порушення виборчого процесу. Наразі вони побували на виборчих дільницях у Краснику та Ільцях.

Порушення представники Громадянської мережі ОПОРА виявили на виборчій дільниці №260054 у селі Красник Верховинського району.

По-перше, значна кількість виборців приходить на дільницю без паспортів. Хтось приходив з копією паспорта, хтось з військовим квитком, хтось з чужим паспортом.

По-друге, були зафіксовані випадки, коли люди голосували поза кабінкою для голосування.


По-третє, фактично на усіх бюлетенях поставлені лише печатки комісії і не вказано номер дільниці. А номер дільниці вписують безпосередньо перед видачою бюлетеня виборцю. Втім, були випадки, коли член комісії забував вписувати номер дільниці і видавав бюлетень виборцю без нього.


Аналогічне порушення представники ОПОРИ зафіксували у селі Ільці на виборчій дільниці №260055.


Відповідно до частини 10 статті 242 Виборчого Кодексу, під час приймання бюлетенів дільничною виборчою комісією секретар дільничної виборчої комісії, а у разі його відсутності – визначений рішенням комісії член комісії розпаковує упаковку підприємства-виготовлювача та проставляє у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії і за необхідності проставляє на кожному виборчому бюлетені у визначеному місці номер виборчої дільниці.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...