Поліція на Тисмениччині забрала двох дівчаток у горе-батьків

Поліція забрала від горе-батьків двох дошкільнят. Дівчаток віком 5 та 6 років застали на одній з вулиць села, у якому мешкає їх сім’я. У цей час мати вдома пиячила разом з їх батьком та ще двома знайомими.

Виїхати до місця проживання цих дітей правоохоронців спонукав телефонний дзвінок батька дівчаток. Чоловік повідомив, що його співмешканка, яка є матір’ю дітей, відучора не поверталася додому, інформує ювенальна превенція Прикарпаття.
Працівникам ювенальної превенції ця сім’я вже була відомою – батьки раніше потрапляли в поле зору правоохоронців через недогляд за дітьми. Разом з поліцейським офіцером громади та начальником відділу освіти, культури та соціальної роботи Загвіздянської ТГ ювенальні поліцейські прибули до оселі, у якій виявили нетверезих господарів та двох гостей, а от дітей в будинку не було. Згодом виявилося, що дівчатка від ранку бродили вулицями, а їли діти ще напередодні.
Їх мати, як з’ясували поліцейські, ночувала у сусідському помешканні. У будинку, де живе сім’я з дітьми, було брудно, немає придатних для вживання дітьми продуктів харчування. Зважаючи на усе це, було прийнято рішення про вилучення дітей. Наразі їх помістили до закладу соціального захисту дітей.
Оскільки ані попередження, ані адміністративна відповідальність не подіяли на ставлення батьків до своїх обов’язків щодо виховання дітей, то зараз може йтися навіть про позбавлення батьківських прав щодо доньок.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...