Втрати окупанта станом на 82 день війни

27700
Особовий склад
200
Літаків
165
Гелікоптерів
1228
Танків
2974
ББМ
577
Артилерія
89
Засоби ППО
195
РСЗВ
2101
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
427
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

У дитячій поліклініці Калуша влаштують підйомники для відвідувачів

Наприкінці квітня Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги в електронній системі державних закупівель Прозоро оголосив закупівлю на влаштування підйомників для маломобільних груп населення в приміщенні дитячої поліклініки на вул. Будівельників, 3.

Бюджет закупівлі — близько 1 млн 263,5 тис. гривень. Термін подання пропозицій на участь в аукціоні звершився 2 травня.

Документи подала одна компанія — приватне підприємство Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Прикарпатліфт» з Івано-Франківська. Оскільки закупівля спрощена, це підприємство стало переможцем попри відсутність конкуренції. Наразі документи переможця закупівлі розглядає кваліфікаційна комісія міського центру.

Вартість влаштування підйомників від «Прикарпатліфта» на 1,1 тис. гривень менше за заявлену — понад 1 млн 262,3 тис. гривень.

За проєктом договору, підйомники у дитячій поліклініці мають з’явитися до кінця поточного року.

Як пояснив у коментарі “Вікнам” керівник міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, підіймачі — це платформи, які рухатимуться вздовж сходових кліток із напрямними руху — поручнями.  Одну платформу, меншу, з довжиною підйому до 2 метрів, буде встановлено на сходах у фоє дитячої поліклініки, а іншу, італійського виробництва, — встановлять на сходовій клітці, що з’єднує поверхи поліклініки. Відповідно, більший підйомник має включати криволінійну напрямну руху протяжністю до 19 метрів з п’ятьма поворотами на 180 градусів, на чотири зупинки. Панель керування — з сенсорними кнопками.

За словами Михайла Гаврилишина, влаштування платформ дозволить відвідувачам дитячої поліклініки з обмеженими руховими можливостями вільно пересуватися по закладу. Така потреба є, адже поліклініка має чотири поверхи та не має ліфта. Водночас на четвертому поверсі, наприклад, розташоване реабілітаційне відділення, на третьому — приймають вузькі спеціалісти і є масажний кабінет.

Раніше йшлося, що у дитячій поліклініці Калуша практично звершили капітальний ремонт, який робили частинами по поверхах. Також тут капітально відремонтували покрівлю, а нещодавно — і сходову клітку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...