Мед Атлант

Викладачі УКД – активні учасники міжнародного стажування. ФОТО

Упродовж 3-7 червня проєктна менеджерка економічного напряму УКД Наталія Гавадзин та завідувачка кафедри дизайну УКД Ірина Матоліч пройшли міжнародне стажування «Critical Pedagogy in Higher Education» у Польщі.

Навчання стало платформою для розширення напрямків міжнародної співпраці та окреслення перспектив подальшого співробітництва в освітній і науковій галузях із колегами з різних закордонних навчальних закладів.

«Участь у програмі перевершила всі мої очікування, адже кожен день був насичений знайомствами з цікавими людьми, змістовними лекціями, інтерактивними сесіями з експертами та інтернаціональним нетворкінгом. Навчання забезпечило не лише збагачення практичного досвіду, але й дало впевненість у своїх силах та розуміння подальших дій, що, безумовно, сприятиме моєму професійному розвитку», – відзначила Наталія Гавадзин.

Ірина Матоліч додає:

«Участь у міжнародному тренінгу International Staff Week стала важливим заходом в аспекті мого особистого і професійного розвитку. Це тиждень нових вражень та знайомств, практики в спілкуванні іноземними мовами, актуальної корисної інформації від колег із Польщі, України, Німеччини, Франції, Іспанії, Індії.
Було цікаво почути доповіді лекторів про особливості онлайн-навчання, яке сьогодні дозволяє реалізовувати спільні міжнародні наукові та дослідницькі проєкти між студентами з різних країн світу, методику CLIL для опанування іноземної мови, а також вивчення впливу технологічних досягнень за допомогою ШІ (Chat GPT, Grammarly), критерії оцінювання такого цифрового письма та інші актуальні питання вищої освіти».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...