Негода вже залишила без світла сотні прикарпатців: найбільше постраждали три громади
23 Червня, 10:44
На Прикарпатті через негоду вже зафіксовано перші знеструмлення. Станом на вечір 23 червня без електропостачання залишаються близько 600 споживачів.
Найбільше відключень зафіксовано у Богородчанській, Лисецькій та Галицькій громадах. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Водночас синоптики попереджають: до кінця доби в області очікуються грози, град та пориви західного вітру швидкістю 15–20 м/с.
Жителів Прикарпаття закликають бути обережними, не перебувати поблизу дерев, рекламних конструкцій та ліній електропередач, а також стежити за офіційними повідомленнями щодо розвитку погодної ситуації.







