Руслан Марцінків в черговий раз не з’явився на суд: мер у Варшаві

Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд справ щодо міського голови Руслана Марцінківа, проте мер знову не прийшов.

Через канцелярію суду надійшов ряд клопотань про те, що міський голова з 18 до 22 травня включно перебуватиме у відрядженні у Варшаві.

До слова, у соціальній мережі Фейсбук Руслан Марцінків повідомив, що перебуває у дільниці Охота, де запозичує досвід від іноземних колег про те, як швидко та якісно пройти шлях до європейської інфраструктури.

Суд у справі міського голови перенесли 15 червня 14.00.

Нагадаємо, Марцінківа звинувачують у корупційному правопорушенні. Мер міста не вніс у Е-декларацію відомості про купівлю нового автомобіля – “SKODA OCTAVIA” 2016 року випуску за 468 742 гривень. Очільник Івано-Франківська наголошував, що купив транспортний засіб за кошти з кредиту у ПАТ “Кредо-банк”, а також від продажу автомобіля “Daewoo Lanos” (ЗАЗ TF 6940, 2011 року випуску). Уже 13 лютого міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поскаржився, що до нього навідались працівники ДЗЕ із понятими. Він назвав це політичним переслідуванням. Правоохоронці пояснили, що прийшли через порушення закону “Про запобігання корупції” щодо неповідомлення НАЗК про суттєву зміну майнового стану. 28 лютого правоохоронці намагалися вручити адмінпротокол меру в його кабінеті, але останній покинув приміщення. Через це працівники УЗЕ попрямували за мером вулицею. Такі дії правоохоронців Марцінків розцінив як політичне переслідування і назвав роботу УЗЕшників політичним замовленням “зверху”. Правоохоронці такі звинувачення відкидають.

Читайте також: Суд у справі Міхальця: потерпілий Чайковський подав позов щодо відшкодування моральних і матеріальних збитків 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...