17-річна постраждала на відкритті ялинки може осліпнути на ліве око, їй вставили пластини у череп

Постраждалу під час відкриття франківської ялинки 17-річну студентку Прикарпатського національного університету Світлану Тимчук перевели у Київ і зробили операцію. Вона може осліпнути на ліве око.

Про це повідомив Тимур Фараджев, що слідкує за станом дівчини, відколи вона потрапила до лікарні.

За його словами, їй встановили три металеві пластини у череп, бо дівчина мала три переломи. Він також зазначив: шансів, що Світлана буде бачити лівим оком, майже немає: відмер зоровий нерв.

Тимур запропонував учасникам спільноти ПНУ life звернути увагу на цю подію та висловити свою думку у коментарях.

Я це так просто не залишу. Ми це так просто не залишимо. Команда ПНУ life буде боротися за те, аби усі причетні до цієї трагедії були покарані. Мова йде як про звільнення посадових осіб, так і притягнення їх до кримінальної відповідальності. Ні, ми не адвокати дівчини, я не адвокат дівчини. Найнятий адвокат вже працює. А ми маємо нанести справедливий удар по чиновниках, які загралися у крісла, — написав Тимур Фараджев.

Як відомо, на відкритті франківської ялинки 19 грудня у голову 17-річної дівчини влучила частина петарди.

У мера Руслана Марцінківа заявляли: у виконавчому комітеті триває внутрішнє розслідування. Запевняли, що через цей нещасний випадок директор департаменту культури Надія Загурська та начальник управління надзвичайних ситуацій МВК Ігор Влізло отримають догани.

Поліція відкрила кримінальне провадження.

Головне фото: blitz.if.ua

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...