Мед Атлант

Франківські патрульні оприлюднили відео затримання нетверезих мами і доньки

Днями патрульні склали адмінпротокол на 18-річну водійку, яка нетверезою керувала автомобілем Citroen Berlingo.

Автомобіль залишився стояти на стоянці, а мама з двома дочками пішли додому. Та згодом жінка повернулася і сіла за кермо – хотіла їхати додому. Хоча й казала, що продовжить рух на таксі.

За керування у стані алкогольного сп’яніння, порушення громадського спокою та злісну непокору патрульні застосували кайданки та склали на маму й дочку протоколи за ст. 130 КУпАП, ст. 173 КУпАП та ст. 185 КУпАП. Всі адмінматеріали передали до суду, про цей факт повідомили ювенальну превенцію.

Вранці 18—річна дівчина звернулася до медиків та заявила, що її побили патрульні.

По три протоколи кожній: франківські патрульні затримали нетверезих маму та дочкуУдосвіта 14-го квітня патрульні склали адмінпротокол на 18-річну водійку, яка нетверезою керувала автомобілем Citroen Berlingo.Автомобіль залишився стояти на стоянці, а мама з двома дочками пішли додому. Та згодом жінка повернулася і сіла за кермо – хотіла їхати додому. Хоча й казала, що продовжить рух на таксі.За керування у стані алкогольного сп'яніння, порушення громадського спокою та злісну непокору патрульні застосували кайданки та склали на маму й дочку протоколи за ст. 130 КУпАП, ст. 173 КУпАП та ст. 185 КУпАП. Всі адмінматеріали передали до суду, про цей факт повідомили ювенальну превенцію.Вранці 18—річна дівчина звернулася до медиків та заявила, що її побили патрульні.#ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська

Posted by Патрульна поліція Івано-Франківська on 2017 m. balandžio 19 d.

Читайте також: Як злидар заробив майже мільйон: франківський депутат-свободівець розбагатів із арештованими рахунками 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...